I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

United States

Distribution Partner

Direct Sales

Contact

US Sales Organization
Phone: 203-463-2668
Email: salesUS@lumendi.com

Distribution Partner

Duomed UK
43 Park Place
Leeds, West Yorkshire
LS1 2RY

Contact

Lawrence Wade
Phone: +44 (0)7595495371
Email: Lawrence.wade@duomed.com
Website: duomed.com

Distribution Partner

Melekirmak
Mahmutbey Mahallesi
2567. Sokak No:2
34218 Bagcilar/Istanbul

Contact

Phone: +90 212 438 53 99
Email: info@melekirmak.com

Distribution Partner

ADMEDICS
Advanced Medical Solutions AG
Langfeldstrasse 26
Postfach 135
CH-4528 Zuchwil
Switzerland

Contact

Rudolf Meier
Phone: +4132 686 60 80
Email: rmeier@admedics.com
Website: www.admedics.com

Distribution Partner

Melekirmak
Mahmutbey Mahallesi
2567. Sokak No:2
34218 Bagcilar/Istanbul

Contact

Phone: +90 212 438 53 99
Email: info@melekirmak.com

Distribution Partner

Alves & Ca (Irmãos) Lda
Rua João de Deus Ramos, nº7 A/B
1700-246 Lisbon

Contact

Phone: +351 21 849 72 31
Email: geral@alves.pt
Website: alves.pt

Distribution Partner

STINNOW Medical
Bisschopsweg 83-85
P.O. Box 2039
3800 CA AMERSFOORT

Contact

Mr. Oliver Lüth MSc BA
Phone: +31 6 53 95 01 25
Email: oluth@stinnow.com
Website: stinnow.com

Distribution Partner

Aorta s.r.l.
Via Cialdini 37
20161 Milano
Italy

Contact

Carlo Dandolo
Phone: +39 014266103703
Email: carlo.dandolo@aorta.eu
Website: aorta.eu

Distribution Partner

Scopemind
Schlüskamp 14
24576 Bad Bramstedt
Germany

Contact

Henning Schumacher
Phone: +49 172 449 6640
Email: henning.schumacher@scopemind.de
Website: scopemind.de

Distribution Partner

Creo Medical
Rue des Vétérinaires, 42
1070 Anderlecht
Belgium

Contact

Delphine Boucart
Office phone: +32 2 343 50 01
Mobile phone: +32 476 59 47 17
Email: delphine.boucart@creomedical.com
Website: creomedical.com

Distribution Partner

Pejcl Medizintechnik Handels GmbH
Anton-Sattler-Gasse 101
1220 Wien
Austria

Contact

Gerhard Pejcl
Phone: +43 1 2038114
Email: gpejcl@pejclmedtech.at